Silk Volume

   

 1. Argan 4-in-1 Volumizing Hair Mousse

  Silk Oil of Morocco’s Argan 4-in1 Volumizing Mousse instantly creates volume, style, texture and shine. An alcohol-free and lightweight formula enriched with Cold Pressed Certified Organic Argan Oil and rare Australian native illawarra flame tree extract which is rich in vitamins and antioxidants. Leaves the hair with a luxurious soft, defined and volumized look with a medium flexible hold.
  25,90 € 15,54 €
  View
 2. Argan Liquid Volumizer

  Liquid Volumizer. Ideaalne viimistlusvahend peenetele ja kergetele juustele. See sisaldab ka imelist argaaniaõli mis kaitseb juukseid. Võib kasutada igal ajal, et juuksed püsiksid ilusad ja kohevad.
  From 17,50 € 9,90 €
  View
 3. Argan Volumizing Conditioner

  Volüümi andev palsam
  Volumizing palsam 100ml ja 375ml.
  See intensiivne palsam toimib erakordselt hästi peenele juuksele ja on ka suurepärane hallide juuste puhul, mis ajapikku jäävad hõredamaks. Kasuta eelnevalt Silk Oil of morocco volüümi lisavat shampooni ning seejärel lisa volüüm-spreid või volüümitolmu, et saavutada täidlane tulemus.
  From 14,90 € 10,90 €
  View
 4. Argan Volumizing Dust 10g

  Silk Oil of Morocco Volumizin Dust- volüümitolm on suurepärane alternatiiv kreemidele ja aerosoolidele, andes kerge viimistluse. Kuna sisaldab argaaniaõli, siis kompromissitult tagab ka niisutuse.
  24,00 € 12,00 €
  View
 5. Argan Volumizing Sulfate Free Shampoo

  Kohevust andev shampoon peadligi hoidvatele juustele
  Volumizing sshampoon- See intensiivne shampoon toimib erakordselt hästi peenele juuksele ja on ka suurepärane hallide juuste puhul, mis ajapikku jäävad hõredamaks. Kasuta ka Silk Oil of morocco volüümi lisavat palsamit ning seejärel lisa volüüm-spreid või volüümitolmu, et saavutada täidlane tulemus.
  From 14,90 € 13,41 €
  View