Silk parandav

   

 1. Argan REP-Hair ladvakreem keratrixiga 100ml

  Ladvaravi lõhenenud juusteotstele. Kaitseb katkisi juukseotsi. Sisaldab murdelist Keratrix ™ - purunemisvastast tehnoloogiat, mis võimaldab juukseotsi hoida kontrolli all. Sisaldab sertifitseeeritud orgaanilist argaaniaõli, mis on rikas Viatmiinide E, F, A ja C poolest, suurendab teie juuste elastsust ning vähendades murdumist. Mikroskoopia pildid näitavad, et Keratrix ™ sulgeb juukse kihid ja kaitseb seda välismõjude eest, mis võivad halvendada juuste seisukorda.

  Mis on Keratrix ™?

  Keratrix suurendab juuste vastupanuvõimet murdumisele
  Keratrix vähendab juuksekiudude läbilaskvust
  Keratrix parandab juuste barjääri funktsiooni ja taastab kahjustatud kiude
  Keratrix suurendab juuste vastupidavust ja elastsust, muutes juuste deformatsiooni raskemaks ja tugevdab juuksed juurest otsani.
  29,90 € 19,90 €
  Vaata toodet
 2. Argan REP-hair proteiiniga palsam

  Argan REP-hair proteiinipalsam. Koostises on kasutatud purunemisvastast Keratrix tehnoloogiat. Keratrix on valk, mis kaitseb juukseid purunemise ja murdumise eest. See palsam on mõeldud tugevalt kahjustatud juustele, alustades koheselt ravimist. Rikastatud argaaniaõliga niisutab juukseid ja muudab need elastsemaks. Sisaldab ka magusat mandliõli ja makadaamiaõli. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta eelnevalt REP-hair shampooni ja lõpetuseks REP-hair ladvaravi
  Al. 14,90 € 11,92 €
  Vaata toodet
 3. Argan REP-Hair Protein shampoon sulfaadivaba


  Keratiniga shampoon tagab juustele niisutuse, elastsuse, tugevuse
  Keratrix ™
  Argan REP-hair shampoon. Selle sulfaat-vaba koostis tagab terved, läikiva viimistluse ilma liigse vahuta. Koostises on kasutatud purunemisvastast Keratrix tehnoloogiat. Keratrix on valk, mis kaitseb juukseid purunemise ja murdumise eest. See palsam on mõeldud tugevalt kahjustatud juustele, alustades koheselt ravimist. Rikastatud argaaniaõliga niisutab juukseid ja muudab need elastsemaks. Sisaldab ka magusat mandliõli ja makadaamiaõli. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta peale pesu REP-hair palsamit ja lõpetuseks REPhair ladvaravi.
  Al. 14,90 € 11,92 €
  Vaata toodet