Argaaniaõli

 

Maroko asub Põhja-Aafrikas, kus elab üle 35 miljoni inimese.
Ajalooline Maroko on tuntud oma värvika ajaloo, viikingite, Sahara kõrbe ning loomulikult Maroko argaaniaõli poolest. Tuhandeid aastaid tagasi avastasid Kagu-Maroko inimesed argaaniaõli peale vilja ekstraheerimist.  Sellele piirkonnale unikaalsed kitsed, armastavad ronida argaaniapuudel.

 Aafrika avastaja Leo Africanus leidis Maroko õli reisides läbi Põhja- Aafrika 1510aastal.
Õli jõudis peagi Euroopasse, kus see kiiresti võeti omaks aristokraatide seas oma tervendava võimu ja niisutavate omaduste poolest. Ülejäänu, nagu öeldakse, on ajalugu, va. et sajandeid on see õli olnud kättesaadav vaid kuulsatele ja
rikastele
Täna aga on Silk Oil Maroko teinud selle uskumatu õli mitte ainult kättesaadavaks, vaid ka taskukohaseks kõigile, kes tahavad parimat oma nahale ja juustele.
Silk Oil of Morocco on nüüdseks esindatud enam kui 16 erinevas riigis.
 
 
 
Sagedasemad küsimused:
*Kust Argaaniaõli pärit on?- Argaaniapuu (Elupuu) on pärit Lõuna-Marokost. See puu kannab vilja, mille sees on argaaniapähkel. Argaaniaõli on pähkli tuumas ja seda saadakse sealt külmpressi meetodil.


*Milleks argaaniõli kasutatakse?- Argaaniaõli on kõrgelt tuntud kogu maailmas oma ravivate omaduste poolest, kasutatakse naha ja juukse hoolduses. Kõik Silk Oil of Morocco tooted sisaldavad külmpressitud sertifitseeritud orgaanilist argaaniaõli (väljaarvatud Silk Fibre kulmukiud).


*Miks on argaaniaõli nii kasulik meile?- Argaaniaõli on rikas vitamiinide E, C, F ja A-poolest. Samuti on rikas Omega-6 ja - 9 rasvhapete ja antioksüdantide poolest. See on ime õli, mis ei jäta rasvaseid jääke, väikeste molekulide tõttu kerge, mistõttu imendub koheselt. On teada, et argaaniaõlil on uskumatud vananemisvastased omadused ja ta aitab taastada juuste ja naha olukorda.


*Kas argaaniaõli muudab mu naha ja juuksed rasvaseks?- EI! Tegelikult argaaniaõli vähendab õlisust, naha ärritusi ja põletikke, reguleerides rasu.


*Kas argaaniaõli muudab juuksed raskeks ja elutuks?- Ei, sugugi mitte! Sa võid lisada Silk Oil of Morocco juukse ja naha seerumit oma juustele ja nahala mitu korda ja see ei kogune! Jätab lihtsalt siidise ja läikiva sära. Silk tooted ei ole rasked, võrreldes teiste firmade argaaniaõli toodetega, mis sisaldavad linaseemneõli. Linaseemneõli on raske ja seda kasutatakse tihti argaaniaõliga toodetes, mis ei imendu kiiresti ja jätab õliseid jääke. See aga muudab juuksed raskeks, rasuseks.


*Kus ma saan kasutada argaaniaõli?- Igal pool! Samahästi nagu argaaniaõli kaitseb, ta ka niisutab ja ravib juukseid. Naha ravis on argaaniaõli üks maailma parimaid. See töötab samuti imeliselt küünte puhul.


*Kas Silk Oil of Morocco tooted parandavad minu kahjustatud juukseid?- Kindlasti! Kogu Silk Oil of Morocco toodete sarjas on kasutatud külmpressitud sertifitseeritud orgaanilist argaaniaõli, mis kaitseb, parandab ja rikastab sinu juukseid.

 


*Millistele juuksetüüpidele sobib argaaniaõli?- Kõikidele juuksetüüpidele! Argaaniaõli on suurepärane õhukestele, kuivadele, kahustele, rasustele, tihedatele, hallidele, keemiliselt sirgentatud juustele.


*Kas argaaniaõli muudab värvitud juukseid?- Ei! Silk Oil of Morocco tooted ei saisalda linaseemneõli. Linaseemneõli kasutatakse tihti argaaniaõliga toodetes, meie seda ei tee! Linaseemneõli töötab värvimisel barjäärina. Osadel juhtudel on linaseemneõli muutnud blondid juuksed kollaseks. Meie juuksehooldustoodetes ei ole kasutatud linaseemneõli!


*Ma olen kuulnud, et Silk Oil of Morocco tooteid võib lisada värvimisel ja ravimisel? Kuidas seda teha?- Jah, seda võib teha! Nii Silk Oil of Morocco Pure argaaniaõli (98% argaaniaõli) kui ka juukse ja naha seerumit võib kasutada värvimise ja ravi protseduuridel. Nagu näiteks triibutamisel, püsivärvimisel, poolpüsivärvimisel, sirgendamisel. Enne värvi lisamist või keemilist töötlust, lisa märgadesse juustesse 7ml Oil of Morocco seerumit, masseeri läbi, et aktiveerida juukse kutiikulid. See aitab ennetada keemilisi kahjustusi. Seejärel lisa umbes 7ml värvi sisse, et suurendada imendumise kiirust ja saavutada parem sära ja värvi sügavus, samal ajal juukseid kaitstes.

 


*Kas ma peaksin kasutama juukse ja naha seerumit enne või pärast juuste kuivatamist?- Mõlemat võib teha! Aga kindlasti enne, kuna Silk Oil of Morocco raviseerum aitab eemaldada vett juustest ja kuivatamisaeg lüheneb 40% võrra. Kulub vähem aega, vähem kuumakahjustust ja juuksed jäävad siidised, mitterasused ja mitte kräsused. peale ujumist kasuta seerumit kogu juustes. Ära loputa välja! Sa võid jätta juuksed naturaalselt kuivama, või kuivata fööniga.


*Kas ma võin juukseid sirgendada koos Silk Oil of Morocco juukse ja naha raviseerumiga?- Loomulikult! Kui su juuksed on kuivad, siis lokita või sirgenda oma juukseid nagu tavaliselt. Silk Oil of Morocco juukse ja naha seerum kaitseb juukseid kuumuse poolt põhjustatud kahju eest. Silk Oil of Morocco tootesarjas on ka spetsiaalne toode- Kuumakaitse Thermal Protect and Shine Spray- spetsiaalselt välja töötatud kuumakaitse.


*Ma olen kuulnud, et Silk Oil of Morocco juukse ja naha raviseerumit võib kasutada juustel iga päev?- Jah! Kaitse, kaitse, kaitse! Kas sa läheksid päikese kätte ilma nahka niisutamata- kaitsmata nahaga? Ei! Samamoodi peame me kaitsema oma juukseid! Iga päev võiksid sa kasutama Silk Oil of Morocco raviseerumit, et kaitsta oma juukseid UV-kahju eest ja teiste keskkonna kahjude eest.


*Kas ma võin kasutada Silk Oil of Morocco juukse ja naha seerumit nahal?- Jah, loomulikult! Külmpressitud orgaaniline setifitseeritud argaaniaõli Silk Oil of Morocco toodetes aitab kaitsta sinu nahka ja küüsi, ennetades kortse, tõstes elastsust, taaselustab naharakke. Argaaniaõlil on teada tuntud vananemisvastased omadused!


*Kas Ma võin kasutada Silk Oil Morocco tooteid peale keratini sirgendamist?- Jah! Silk Oil of Morocco tooted on naatriumkloriidi (soola) vabad! See tähendab, et need tooted on ideaalsed peale keratin sirgendamist.

 


*Miks säilivad Silk Oil of Morocco tooted nii kaua?- Silk Oil of Morocco tooted on pakendatud merevaigukollastesse pudelitesse, mis kaitseb imelist argaaniaõli UV-kiirte eest, mis võivad põhjustada oksüdeerumist ja lagunemist.


*Kas Silk Oil of Morocco on nagu teised argaaniaõliga toodetega brändid turul? -Ei! Meie kaubamärgiga toodetel on kõrgeim külmpressitud sertifitseeritud argaanaiõli sisaldus- et anda sulle parimat hooldust maailmas. Sertifitseeritud, orgaaniline tähendab, et argaaniaõli, mida Silk Oil of Morocco toodetes kasutatakse, on kindlast sertifitseeritud piirkonnast. Seal kus argaaniapuu kasvab, on karmilt reguleeritud, et protsessi ei ole kaasatud kunstlikke kemikaale. Meil on selle kohta sertifikaat.


*Kas ma võin Silk Oilof Morocco tooteid kasutata juuksepikendustega?- Jah! Silk Oil of Morocco tooted pole mitte ainult parimad sinu juustele, vaid ka pikendustele, parukatele- kõikidele juustele.  Elustab, taastab, niisutab koheselt! Ainukesed tooted meie sarjast, mida me sel juhul ei soovita kasutada on REP-hair shampoon ja palsam, kuna need sisaldavad valku. Valgu puhul on täheldatud, et mõnikord see kuivatab juuksepikendusi (Kõrge kvaliteediga juuste puhul probleemi ei tohiks olla).