Этот объем

   

 1. Жидкий спрей для объема

  Liquid Volumizer. Ideaalne viimistlusvahend peenetele ja kergetele juustele. See sisaldab ka imelist argaaniaõli mis kaitseb juukseid. Võib kasutada igal ajal, et juuksed püsiksid ilusad ja kohevad.
  От 17,50 € 9,90 €
  Показать
 2. Кондиционер увеличивающий объём без сульфатов

  Volüümi andev palsam
  Volumizing palsam 100ml ja 375ml.
  See intensiivne palsam toimib erakordselt hästi peenele juuksele ja on ka suurepärane hallide juuste puhul, mis ajapikku jäävad hõredamaks. Kasuta eelnevalt Silk Oil of morocco volüümi lisavat shampooni ning seejärel lisa volüüm-spreid või volüümitolmu, et saavutada täidlane tulemus.
  От 14,90 € 10,90 €
  Показать
 3. Матирующий порошок для увеличения объема (10 g)

  Silk Oil of Morocco Volumizin Dust- volüümitolm on suurepärane alternatiiv kreemidele ja aerosoolidele, andes kerge viimistluse. Kuna sisaldab argaaniaõli, siis kompromissitult tagab ka niisutuse.
  24,00 € 12,00 €
  Показать
 4. Мусс для объёма волос 4 в 1 (150 ml)

  Мусс для объема волос 4 в 1 Silk Oil of Morocco мгновенно создает объем, стиль, текстуру, придает блеск. Не содержащая алкоголя легкая формула обогащена сертифицированным органическим аргановым маслом и экстрактом редкого, произрастающего в Автсралии, иллаварского огненного дерева, богатого витаминами и антиоксидантами. Мусс делает волосы роскошно мягкими, объемными, обеспечивает им среднюю фиксацию.
  25,90 € 15,54 €
  Показать
 5. Шампунь увеличивающий объём без сульфатов

  Kohevust andev shampoon peadligi hoidvatele juustele
  Volumizing sshampoon- See intensiivne shampoon toimib erakordselt hästi peenele juuksele ja on ka suurepärane hallide juuste puhul, mis ajapikku jäävad hõredamaks. Kasuta ka Silk Oil of morocco volüümi lisavat palsamit ning seejärel lisa volüüm-spreid või volüümitolmu, et saavutada täidlane tulemus.
  От 14,90 € 13,41 €
  Показать