Argaaniaõlid

 

Külmpressitud argaaniaõli näol on tegemist tõelise imevahendiga, mis sobib igas vanuses inimestele, ei sulge poore ja omab kõige mitmekesisemat kosmeetilist toimet. Argaaniaõli on heade vananemisvastaste ja naha tegevust reguleerivate omadustega, kaitseb päikesepõletuse eest, ravib nahapõletikke, ekseemi, psoriaasi ja väiksemaid ärritusi. Niisutab, toidab ja pehmendab nahka.

Argaaniaõlid

   

 1. Külmpressitud argaaniaõli

  Külmpressitud argaaniaõli eritab niiskust ja annab nahale rikkalikku toiteväärtust. See toitainerikas õli on lõhna- ja säilitusainevaba, imendub kiiresti ega jäta rasvaseid jääke. Koostises on 98% külmpressitud orgaaniline argaaniaõli ja 2% looduslik E-vitamiin, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest. Sobib kasutamiseks mitmesuguste nahaprobleemide korral.

 2. Külmpressitud argaaniaõli koos eeterlike õlidega

  Külmpressitud argaaniaõli eritab niiskust ja annab nahale rikkalikku toiteväärtust. See toitainerikas õli on lõhna- ja säilitusainevaba, imendub kiiresti ega jäta rasvaseid jääke. Koostises on 98% külmpressitud orgaaniline argaaniaõli, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, oomega-6 ja oomega-9 oluliste rasvhapete poolest. Sobib kasutamiseks mitmesuguste nahaprobleemide korral.

  Toode on saadaval kolme erineva eeterliku õliga:

  1)    Lavendel

  2)    Roos

  3)    Sidrunmürt