Kohevust andvad tooted

Kas sul on probleeme peadligi hoidvate juustega? On su juuksed õhukesed või haprad? Otsid lahendust tuhmidele, nõrkadele, kuivadele ja kahjustatud juustele? Meie kohevust andvad tooted taaselustavad su juukseid, jättes need niisutatuks ja õhulisteks. Sinu juuste eest kannavad hoolt külmpressitud argaaniaõli, aloe vera, shea või, mandliõli ja paljud teised kasulikud koostisosad.
Ei sisalda sulfaate, parabeene ega teisi kahjulikke aineid.

Kohevust andvad tooted

   

 1. Argaania kohevust andev juuksemask

  Argaaniaõliga juuksemask on ideaalne lahendus tuhmidele, nõrkadele, kuivadele ja kahjustatud juustele. Soja ja nisuproteiiniga valmistatud ravimask aitab juukseid tugevdada ja parandada ning vähendab juuste murdumist. See juuksemask on täiustatud külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga, millele on lisatud vitamiin B5 ja osjaekstrakti. Jätab juuksed luksuslikult pehmeks, terveks, siledaks ja säravaks.

 2. Argaania kohevust andev palsam

  Argaania kohevust andev palsam annab juustele siidise sära, samal ajal taaselustades kuivade juuste välimust, jättes need niisutatuks ja õhulisteks. On niisutava toimega, jättes juuksed pehmeks ja siidiselt siledaks. Annab juustele särava läike.

 3. Argaania kohevust andev soengusprei

  Argaania kohevust andev soengusprei on kerge, alkoholivaba ja viimistleb nõrku, õhukesi ja peadligi hoidvaid juukseid, jättes need pehmelt kohevaks ja soengut hoidvaks. Külmpressitud orgaaniline argaaniaõli on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest.

  Sobib järgmiste juuste jaoks:

  • Peadligi hoidvad / jäigad juuksed

  • Tuhmid / elutud juuksed

  • Peened juuksed

  • Õhukestest paksude juusteni

 4. Argaania kohevust andev sulfaadivaba shampoon

  Argaania sulfaadivaba kohevust andev shampoon on õrnalt puhastava toimega ja jätab juuksed läikivalt siidiseks, parandades õhukesi ja hapraid juukseid. Toitev makadaamiaõli, sojavalk, aloe vera ja külmpressitud argaaniaõli on rikas vitamiinide B5, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 asendamatute rasvhapete poolest.