Meikimisvahendid

   

 1. 15-osaline White/Rose Gold Professionaalne pintslite komplekt

  Professionaalne pintslikollektsioon sisaldab viitteist klassikalist kvaliteetset käsitsi meisterdatud pintslit, millel on vastupandamatult pehmed nailonkarvad, et pakkuda veatut jumestust. Komplektis on stiilne kaasaskantav hoiukarp.

  91,00 € 55,00 €
  Vaata toodet
 2. Argaania silmalainerid

  Argaania vegan lainerpliiats aitab intensiivse värvi ja täpse lainerijoonega silmi esile tuua. Luksuslik lainerpliiats, milles on ühendatud vitamiinide ja antioksüdantide poolest rikas külmpressitud argaaniaõli, jojoba seemneõli, kakaoseemnevõi ja Candelilla taimevaha, et tagada silmale sujuv peale kandmine.

 3. Jumestuskreemi pintsel - Must & Kuldne

  Vegan jumestuskreemi pintsel on ideaalne vahend kreemide ja vedelike pealekandmiseks. Pintslil on käsitööna ümardatud servaga koonushari, mille kujundamisel on kasutatud kvaliteetseid nailonkarvu, et tagada ühtlane katvus. Kuna sünteetilised karvad ei ima ega lõhu meiki, on see professionaalne pintsel kergesti puhastatav ja sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale.

  24,50 € 18,90 €
  Vaata toodet
 4. Kabuki pintsel - must & kuldne

  See käsitsi meisterdatud professionaalne pintsel võimaldab hõlpsalt puudrit nahale kanda, andes sellele ühtlase, loomuliku ja poleeritud viimistluse. Pintsel on toodetud kvaliteetsetest nailonkarvadest, mis ei ima ega lõhu meiki, seda on lihtne puhtana hoida ja sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale.

  24,50 € 18,90 €
  Vaata toodet
 5. Mini silmade jumestuse pintslite komplekt (4 pintslit)

  Vegan lauvärvide pintslikomplekt on käsitsi meisterdatud kvaliteettoode. Vegan lauvärvipintslid aitavad kasutajal saavutada professionaalse silmameigi viimistluse. See lihtsasti kasutatav pintslikomplekt on varustatud stiilse, kompaktse ja kaasaskantava ümbrisega, mis sobib ideaalselt ka reisimisel.

  27,90 €
  Vaata toodet
 6. Põsepunapintsel - must & kuldne

  Vegan põsepunapintsel on vastupandamatult pehme ja on mõeldud põskede värvimiseks, kontuurimiseks ja piiritlemiseks, mis annab veatu viimistluse. Pintsel on käsitsi meisterdatud, valmistatud kergest puidust käepidemega ja kvaliteetsetest nailonkarvadest, mis ei ima ega lõhu meiki. Professionaalset vegan pintslit on lihtne puhtana hoida ja sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale.

  24,50 € 17,90 €
  Vaata toodet
 7. Silk meigisvamm

  Seemisnahast meigisvamm on spetsiaalselt kurviliselt disainitud, et sobituda teie näokontuuriga. Täiuslik vahend, mis aitab veatult meiki peale kanda ning loob ühtlase ja kauni lõppviimistluse. Ulatub raskesti kättesaadavate kohtadeni, sealhulgas silmaalused, nina ümbrus ja suunurgad. Võimalus mitmekesiselt erinevaid meikimistooteid peale kanda, nt. vedelikke, kreeme ja puudreid. Samuti peitekreemi, pruunistajat ning põsepuna.

  13,90 € 10,90 €
  Vaata toodet