1. Argaania 7 in 1 päikesepuudrid / bronzer

  Argaania 7-in-1 päikesepuuder sisaldab külmpressitud orgaanilist argaaniaõli, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest. Ühendab 7 jumestuskreemi ühes mitmekülgses tootes. Kerge mineraalpuuder on kolmekordselt jahvatatud ja sobib suurepäraselt näojoonte väljatoomiseks ja annab nahatoonile sooja tooni. Pakutakse kahes toonis (hele ja tume) ning seda mitmeotstarbelist puudrit saab kasutada kontuurimiseks ja raamimiseks kogu näol. Põskedel kui päikesepuudrit, silmadel kui lauvärvi ja huultel ilusa naturaalse huulevärvina.

 2. Argaania Contour & Highlight komplekt 4x3g

  Argaania vegankontuuride paleti komplektis on neli matti tooni, mis jäljendavad tõelisi varje ja valgust, vormides täiuslikke näojooni. Kontuuri esile tõstvad mineraalpuudrid on ehitatavad ja sulanduvad vaevata naha sisse veatu ja loomuliku viimistluse saavutamiseks. Kerge koostis, mida on täiustatud külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide ning oomega-6 ja oomega-9 asendamatute rasvhapete poolest.

  42,00 € 34,90 €
  Vaata toodet
 3. Argaania Highlighting Trio 4x3g

  Argaania vegan "Highlighting Trio" kerged puudrid muudavad naha säravaks. Kolmik sisaldab kolme siidist siledat tooni, mis on spetsiaalselt loodud valguse hajutamiseks ja näo omaduste täiustamiseks loomulikult särava naha jaoks. See kaunis esiletõstetav trio on koostatud külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, Omega-6 ja Omega-9 oluliste rasvhapete poolest ning sisaldab varjundeid, mis sobivad kõikide nahatoonide jaoks.

  34,90 € 23,90 €
  Vaata toodet
 4. Argaania jumestuskreemid 30ml

  Argaania vegan jumestuskreem annab nahale kerge kuni keskmise katvuse, mida saab kihiti peale kanda. Koostis on toitva jojobaõli, sheavõi, aaloe vera ja külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, oomega-6 ja oomega-9 oluliste rasvhapete poolest. See kerge, pikalt püsiv mineraalidega jumestuskreem on saadaval viies toonis, kõikide nahatoonide jaoks.

  41,00 € 21,90 €
  Vaata toodet
 5. Argaania mineraalpuudrid

  Argaania vegan mineraalpuudri peeneks jahvatatud koostis on täiustatud külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest. Siidiselt sileda tekstuuriga kerge mineraalpuuder aitab anda nahale veatu välimuse ja tundub nahal kaalutu ning loomulik. Aitab nahal peita mitmeid puudusi, nagu laigud ja punetus ning katab tumedad silmaalused. Pakutakse viies toonis, mis on sobivad kõikide nahatoonide jaoks.

 6. Argaania põsepuna komplektid / Blush Palette

  Argaania põsepunapalett annab põskedele sooja jume, rõhutades õrnalt näojooni. Pehmete toonidega segatud mineraalpulbrid ja külmpressitud orgaaniline Argaaniaõli aitavad luua loomuliku ühtlase tulemuse. Palett koosneb neljast suvisest virsikulisest varjundist.

  42,00 € 24,90 €
  Vaata toodet
 7. Argaania põsepunad / Blush loose

  Argaania vegan põsepuuder pakub põskedele soojust ja sära, mis aitab jume kaunimaks muuta. Kerge mineraalipuuder on täiustatud külmpressitud orgaanilise argaaniõliga, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest. Segatud pehmete pigmentidega, et aidata rõhutada põskede loomulikku jumet või saavutada intensiivse tooniga tulemus. Saadaval neljas toonis, mis sobivad iga nahatooniga

 8. Argaania puuderkreemid / Cream Compact Foundation 10g

  Argaania vegan kompaktne kreem aitab saavutada täiusliku jume, mida olete alati soovinud. Kerge, 100% vegan, eriti kreemjas mineraalne koostis sulandub sujuvalt su nahaga, mis kestab tunde. Tagab keskmise kuni täieliku katvuse, varjab laigud ja värvimuutused, et saavutada naha sile ja ühtlane toon. Täiustatud külmpressitud sertifitseeritud orgaanilise Argaaniaõliga, mis on täis vitamiine, antioksüdante, omega-6 ja omega-9 olulisi rasvhappeid, mis aitavad nahal niiskust hoida.

 9. Argaania särapuuder / body shimmer

  Argaania pehme mineraalpulber, mis loob kohese sära. Argaania särapuuder sisaldab külmpressitud orgaanilist argaaniaõli, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest. Seda kerget glamuurset mineraalpulbrit saab kasutada kogu kehal kauni sillerdava sära saavutamiseks, ning see sobib suurepäraselt näojoonte rõhutamiseks ja valgustamiseks.