Argaania päiksekaitsetooted aitavad kaitsta su juukseid värvi tuhmumise ja UV-kiirtest põhjustatud kahjustuste eest. Taaselustavad UV-kiirtest põhjustatud kuivade, kahjustatud ja rabedate juuste välimuse, jättes need sügavniisutatuks ja õhuliseks.


Päiksekaitsetooted

   

 1. Argaania päiksekaitsega juuste sprei 125ml

  Argaania päiksekaitsega sprei annab juustele niisutust ja erksat läiget. Pro-vitamiini B5 ja külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga rikastatud kerge koostis sisaldab vitamiine, antioksüdante, omega-6 ja omega-9 olulisi rasvhappeid, mis silendavad ja korrastavad juukseid, jättes need läbikammitavaks ja pehmeks.

  20,90 € 13,90 €
  Vaata toodet
 2. Argaania päiksekaitsega palsam 250ml

  Argaania päiksekaitsega palsam on täiustatud UV-filtritega, mis taaselustab UV-kiirtest põhjustatud kuivade, kahjustatud ja rabedate juuste välimuse, jättes need sügavniisutatuks ja õhuliseks. Koostise meeliülendav ja värskendav lõhn jätab juuksed siidiselt siledaks, turgutatuks, läikivaks ja taaselustatuks. Sobib kõikidele juustetüüpidele.

  24,50 € 15,50 €
  Vaata toodet
 3. Argaania päiksekaitsega shampoon 250ml

  Argaania päiksekaitsega shampoon, mida on täiustatud UV-filtritega, puhastab õrnalt ja aitab kaitsta juukseid värvi tuhmumise ja UV-kiirtest põhjustatud kahjustuste eest. Koostatud külmpressitud orgaanilise argaaniaõliga, mis on rikas vitamiinide, antioksüdantide, omega-6 ja omega-9 oluliste rasvhapete poolest, lisaks toitev makadaamiaõli ja sojavalk. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Muudab juuksed hoolitsetuks, läikivaks, pehmeks ja taaselustatuks.

  24,50 € 15,50 €
  Vaata toodet