Silk Oil of Morocco brändist

Silk Oil of Morocco on Austraalia pereettevõte. Ettevõtte asutaja ja omanik Shirley Piscina kannatas pikka aega raske psoriaasi all, mis oli levinud üle näo, peanaha ja keha. Ta proovis erinevaid juuksepalsameid ja kosmeetikat, steroidsüste ja kangeid kreeme, millest ükski ei aidanud. Olukorrast pettununa otsustas Shirley hakata uurima juuksehooldus- ja nahahooldustooteid. 2009. aastal palkas ta Austraalia keemikud, et otsida tooraineid oma halva naha parandamiseks, õhukeste juuste taaskasvatamiseks ja naha vananemise aeglustamiseks. 2010. aasta tootearenduse tulemuseks oli Argaania juuste ja naha seerum, mis on revolutsiooniline toode nii naha kui ka juuste hooldamiseks.

Täna sisaldavad Argaania juukse-ja nahahooldusvahendid ja mineraalkosmeetika tooted kõik külmpressitud orgaanilist argaaniõli. Toodete kvaliteedis ei tehta järeleandmisi - vastuvõetav on ainult parim. Kvaliteetsed tooted tagavad kasutajatele luksusliku kogemuse. Silk Oil of Morocco püüab igal võimalusel kasutada uuenduslikke, orgaanilisi koostisosi ja taaskasutatavaid pakendeid

Kõik juuksehooldus- ja nahahooldustooted ning enamus mineraalseid jumestustooteid on toodetud Austraalias. Pereettevõtte peakontor asub Brisbanes. Silk Oil of Morocco tooteid müüakse enam kui 30 riigis üle maailma.