Tellimine ja transport

Tellimine

Leidke omale veebipoest meelepärane toode ja klikkige toote kõrval olevat “Lisa korvi“ nuppu ja valige sobiv kogus. Kui soovite ostukorvi lisada veel tooteid, vajutage nuppu "Jätka ostmist". Jooksvat infot oma tehtud valikutest saate klikkides ülamenüüst lingile Ostukorv" - sealt saate vajadusel ka ostukorvi sisu muuta, tooteid lisada ja/või kustutada. Ostukorvis olevate toodete kogus kogu maksumus on näha ostukorvi kõrval.
Kui kaup on valitud, klikkige nupule “Telli“ ning jätkates juhiseid sisestage maksja/tellija andmed ning määrake sobiv pakiautomaat ja makseviis. Seejärel saate esitada vormistatud tellimuse ning tasuda valitud viisil.

 

Transport

Veebilehelt tellitud toodetele saab salongi järele tulla tööpäeviti 11-17, aadressil Kadaka tee 5 Tallinn. Kaubale järele tuleku aeg tuleb eelnevalt telefoni teel kokku leppida (tel. 5804 1772). Kaupa saab tellida ka SmartPOST või Omniva pakiautomaatidesse.

Tellitud tooteid viime pakiautomaatidesse tööpäeviti. Selleks et, tellitud toode jõuaks kindlasti järgmise päeva saadetiste hulka, tuleb ost sooritada ja makse peab olema laekunud eelneval päeval enne kella 16:00.

Talvisel ajal soovitame õues asuvatesse pakiautomaatidesse (nt.Omniva) kaupa tellides arvestada võimalusega, et väga madalad temperatuurid võivad tooteid kahjustada (juukse- ja nahahooldus tooted ning osad kosmeetika tooted). Seetõttu soovitame need kiiremini pakiautomaatidest ära tuua. Camito OÜ ei vastuta ilmastiku oludest tekkinud saadetiste kahjustumiste eest ja kahju on sel juhul ostja riisiko.